25 Niedziela zwykła – 24.09.2023

1. Bóg zapłać Siostrom Służebniczkom za dzisiejszą obecność i posługę w naszej wspólnocie parafialnej.

2. W środę po Mszy świętej spotkanie Domowego Kościoła.

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godziny 17:00. O 17:40  modliwy o powołania i do św. Maksymiliana, a następnie Msza święta o godzinie 18:00.

4. W piątek święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

5. W  piątek, o godzinie 16:00, spotkanie grupy oazowej dzieci. A po Mszy świętej spotkanie KSM. Mamy grupę młodzieżową i zachęcam młodzież od klasy 7 wzwyż na spotkania w każdy piątek.

6. W sobotę wieczorem rozpoczęcie renowacji misji śwętych. Program jest także na internecie. Proszę serdecznie o znalezienie czasu na te ważne ćwiczenia duchowe i uczestniczenie w naukach stanowych. Uczniowie naszej Szkoły mają włączone coroczne rekolekcje w program misji, ale będą mieć też lekcje. Czas nabożeństw wieczornych zmienimy po renowacji misji.

7. Za tydzień pierwsza niedziela października – zmiana tajemnic różańcowych na przedpołudniowych Mszach świętych. Różaniec w niedzielę o godzinie 15:30.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i piękną dekorację z kwiatów: Natalia Świątek, Renata Lesiak, Jakub Kras. Do kwiatów dołożyła się Alicja Urbanik.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy wczoraj ofiarnie przez cały dzień pracowali na cmentarzu. Jestem ogromnie wdzięczny za wykonaną pracę… Zapraszam w sobotę od godziny 8:00 mężczyzn do pomocy przy ułożeniu bocznego chodnika.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa, Magazynu Gościa.

11. Bóg zapłać za Waszą ofiarność na rzecz Parafii. Za tydzień ogłoszę szczegóły zbiórki płodów ziemi dla Caritas Okręg Jasło.

12. Intencje Mszy świętych: 25.09 – 1.10.2023

13. Niech Bóg błogosławi nas na nowy tydzień pracy i nauki.